KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Reprezentační ples OV Benešov
Zpět

Reprezentační ples OV Benešov

Přidáno 15. 2. 2020
Ilustrační foto
V sále Kongresového centra Masarykovy koleje v Dejvicích proběhl reprezentační ples.
Pozvání od okresní organizace Benešov se zúčastněným plesu muselo zamlouvat soudě dle zprávy na facebookovém profilu benešovské organizace:
"Reprezentační ples se nám vydařil
Dne 15.2.2020 jsme se sešli na reprezentačním plese KDU-ČSL Benešov v Kongresovém sále Masarykovy koleje v Dejvicích. Ples jsme připravovali téměř rok, byl zasvěcen Hospicu Dobrého Pastýře v Čerčanech, v jehož prospěch byl tento ples pořádán. Myslím, že se nám podařilo vytvořit skvělou atmosféru. Samozřejmě , že jsme se nevyhnuli mírným zmatkům v organizaci, ale to k takovýmto akcím patří, pokud je nedělají profesionální agentury. Na plese jsme se sešli v počtu 150 účastníků a plesem nás provázeli zkušení moderátoři Tomáš Lichtenberg a Jana Dvořáková a k poslechu nám hrála kapela Trimen.

Zavítali k nám Jan Bartošek se svojí chotí Vlastou, kteří se již téhož večera zúčastnili Salesiánského plesu v Českých Budějovicích. Z představitelů kraje jsme uvítali Hedviku Maškovou se svojí dcerou, Víta Šoleho s chotí z pražské krajské organizace. Samozřejmě nesmíme zapomenout na představitele Hospice Dobrého Pastýře paní Ing. Blanku Bejdákovou s doprovodem. Jaká byla atmosféra na plese můžete posoudit z přiložených fotografií."